KONYA ADİSYON SİSTEMLERİ

KONYA ADİSYON SİSTEMLERİ

Spread the love

(0312) 347 06 42

KONYA Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

KONYA Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

KONYA Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

KONYA ADİSYON SİSTEMLERİ

KONYA SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

KONYA SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

KONYA Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

KONYA Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

AHIRLI ADİSYON SİSTEMLERİ

AKÖREN ADİSYON SİSTEMLERİ

AKŞEHİR ADİSYON SİSTEMLERİ

BOZKIR ADİSYON SİSTEMLERİ

CİHANBEYLİ ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇELTİK ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇUMRA ADİSYON SİSTEMLERİ

DERBENT ADİSYON SİSTEMLERİ

DEREBUCAK ADİSYON SİSTEMLERİ

DOĞANHİSAR ADİSYON SİSTEMLERİ

EMİRGAZİ ADİSYON SİSTEMLERİ

EREĞLİ ADİSYON SİSTEMLERİ

GÜNEYSINIR ADİSYON SİSTEMLERİ

HADİM ADİSYON SİSTEMLERİ

HALKAPINAR ADİSYON SİSTEMLERİ

HÜYÜK ADİSYON SİSTEMLERİ

ILGIN ADİSYON SİSTEMLERİ

KADINHANI ADİSYON SİSTEMLERİ

KARAPINAR ADİSYON SİSTEMLERİ

KARATAY ADİSYON SİSTEMLERİ

KULU ADİSYON SİSTEMLERİ

MERAM ADİSYON SİSTEMLERİ

SARAYÖNÜ ADİSYON SİSTEMLERİ

SELÇUKLU ADİSYON SİSTEMLERİ

YUNAK ADİSYON SİSTEMLERİ

TAŞKENT ADİSYON SİSTEMLERİ

KONYA Cafe adisyon programı, KONYA Paket Servis Programı, KONYA Restoran adisyon yazılımı, KONYA Cafe adisyon fiyatları, KONYA Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, KONYA Bilnex, ÇANKAYA Ödeal, KONYA E-fatura, KONYA El terminali, KONYA Yazarkasapos, KONYA Muhasebe Yazılımı, KONYA Sambapos, Ödeal, KONYA İngenico Yazarkasapos, KONYA Ücretsiz restoran programı, KONYA Market Yazılımı, KONYA Barkod Yazılımı, KONYA Kuruyemiş Yazılımı, KONYA Profilo Yazarkasa, KONYA Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek