Restoran Yazılımları

Spread the love

Gelişmiş Özelliklerle Tanışın

SambaPOS bir restoranın ihtiyacı olan tüm yazılım alt yapısını sağlamak için üretilmiştir. Restoran işleyişini kontrol etmek için kullandığınız cihazlarla entegre çalışarak işiniz rahat ve güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz. Restoranınız için ayrıcalık yaratacak bazı özelliklerle başlayalım.

Masa Takibi

SambaPOS’ta adisyonu açılmış bir masayı başka bir masaya taşıyabilir, masaları birleştirip iki veya daha fazla, farklı adisyon üzerinden işlem yapabilir ya da adisyonları birleştirebilirsiniz. Bir masaya sınırsız alt adisyonlar oluşturup kolaylıkla takibini yapabilirsiniz.

Alman Usulü Ödeme

Ödeme ekranı çok sade ama bir o kadar da detaylı kullanımı sahiptir. Ödeme ekranında çok kolay bir şekilde parçalı ödemeler alabilir, sınırsız para birimi tanımlayabilir ve aynı ekranda basitçe ürün bazlı ödemeler alabilirsiniz.

Rezervasyon Takibi

Rezervasyon sistemi ile işletmenize gelecek müşterilerinizin rezervasyon taleplerini alabilir, gün içinde veya uzak dönemli rezervasyon alabilirsiniz. Hatta ileri tarihli rezervasyonlarınız için ön sipariş alarak hazırlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Yapı

Renkli ve Resimli Sınırsız Menü Oluşturun

İşletme yapınıza uygun ürün grupları oluşturarak çalışanlarınızın en rahat şekilde kullanabileceği ekranları tasarlayabilirsiniz. Farklı ödeme alma yöntemleri tanımlayarak gün sonunda detaylı kasa raporuna erişebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları menüye ekleyebilir, departmanlarınıza göre, sabah – akşam, yılbaşı, doğum günü kutlamaları için özel menüler hazırlayabilirsiniz.