SAMBAPOS ANKARA

Spread the love

Hamleni Yap!

SambaPOS, müşteri deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarmanızı sağlar, hızınızı ve verimliliğinizi, paket servis adetlerinizi artırır, gerçek zamanlı verilerle kusursuz planlama yapabilirsiniz. Şimdi SambaPOS’a geçmenizin tam zamanı.

Tüm ihtiyaçlarınız için tek çözüm SambaPOS

SambaPOS restaurant

Restoranlar

Yüksek kapasiteli restoranlar için özel olarak oluşturulmuş bir alt yapıyla çalışın. Siparişleri anında mutfak ekranına veya yazıcıya gönderin. Faturaları doğrudan masada yazdırın ya da hesabı anında kişi sayısına göre bölün.

SambaPOS cafe

Kafe & Bar

Talep ne kadar yoğun olursa olsun, hizmet hızınızı artırmak için SambaPOS’a güvenin. SambaPOS, çalışmak için internete ihtiyaç duymaz. İnternetiniz kesilse bile güvenle çalışmaya devam edersiniz.

SambaPOS delivery

Teslimat ve Paket Servis

Çeşitli menüler ve fiyat listeleri arasında kolayca geçiş yapın. Arayan kimliği özelliği ile sipariş alırken müşteri bilgilerine kolay erişim sağlayın. Anında yeni müşteri kaydedin ve siparişleri %100 doğrulukla teslim edin.

SambaPOS fastfood

Fast food

Vakit nakittir. SambaPOS, en hızlı ve yoğun restoran ortamlarının bile ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir. Hızlı sipariş almak için tasarlanmış ekranlarıyla siz ne kadar hızlı iseniz o da o kadar hızlı çalışır.

SambaPOS beaches

Plajlar ve Havuzlar

SambaPOS, QR menü ile oturduğunuz yerden sipariş verebildiğiniz gibi aynı zamanda Sambacard ile üyeler nakit taşımadan hızlı bir şekilde ödeme yapabilir. SambaPOS, misafirlerinizin konforlu bir tatil geçirmesini sağlar.

Bir çok Seçenek, Tek Cevap

Sürekli yeni özellikler ekliyoruz, işletmenizin ve değişen dünyanın taleplerine göre yenileniyoruz, sizin sadece müşterilerinize odaklanmanızı sağlıyor, ihtiyaç duyduğunuz teknolojiyle güncel kalmanıza yardımcı oluyoruz.

Özelleştirilebilir Ekranlar

Mükemmel Menüler, İhtiyacınıza Uygun Raporlar ve Çok Daha Fazlası…

Kolaylığı ve mükemmelliği birleştiren ekran tasarımlarıyla çalışanlarınız programı tüm özellikleriyle kullanırken müşterilerinize çok daha iyi hizmet sunacaklar.

Gelişmiş Raporlama

Anlık İşletme Raporlarınız Parmaklarınızın Ucunda

İşletmenizi kaderine terk etmeyin. İster mobilden ister webden her an ulaşabildiğiniz detaylı raporlar sayesinde işletmeniz için en iyi kararları alabilir, verimliliğinizi ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Entegrasyonlar

Kolay entegre edilebilir yapısı sayesinde sınırsız sayıda üçüncü parti yazılımlarla entegre çalışmak hayatınızı kolaylaştıracak. Birçok ödeme ve online sipariş alt yapısıyla çalışabilme rahatlığına kavuşacaksınız. Satış hızınızın nasıl arttığını her gün kendi gözlerinizle göreceksiniz.