HAKKIMIZDA

Spread the love

İŞLETME ViZYONU :

Vizyon :  Gıda Sektöründe Lider, Öncü  ve MARKA Olan KURUMSAL  SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası  tanınan ve  bilinen Lider  GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır.

İŞLETME MiSYONU. :

POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek

hizmeti veren kobilere Yazılım Donanım Teknolojilerini EN İYİ ÜRÜN VE HIZMETLERI güncel bir şekilde sunmak ve teslim etmekdir.

POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda VE Tekstil Sektöründeki  müşterimizin bütün gelir ve giderlerini Tek bir Rapor (konsolide raporlar)halinde Gözler Önüne sermek işletme kontrolünü Sağlamak Güvenli yazılım ,Donanım ve sistemleri kurmaktır

PosNEX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, büyüklüğü ne olursa olsun firmalar ve kurumlar için Windows, Unix/Linux sistemleri üzerinde eğitimli, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinde tecrübeli ve fiyat/performans dengesinin kurulmasında geniş ürün bilgisine sahip personeli ile oluşturduğu size özel sunucu projeleri ile hizmetinizdedir. Sizde Barkod otomasyon Sistemleri ile istediğiniz düzen, sistem 7/24 destek ekibi ile istediğiniz başarılı Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. Sizlere özel yazılım geliştiriyoruz ve faaliyetlerinize uygun çözümlerimiz ile istediğiniz sonuçlara sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi için bizlere telefon numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Destek Sözleşmesi Hizmeti

PosNEX Bilişim Teknolojiler, uzaktan on-line bağlantı yoluyla kullanıcının sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, dosya transferi yapmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanabilmek için kullanıcılarımızın Koruyucu Bakım Sözleşmesi hizmetimizi alıyor olmaları gerekmektedir.

Koruyucu Bakım Sözleşmesi 

PosNEX’in garanti süresi bitiminde kullanıcıların PosNEX yazılım ürünlerinden yüksek verim almaya devam etmeleri, değişen iş koşulları ve yasal düzenlemelerin anında ürüne yansıtılarak ek bir maliyet oluşturmaması için Koruyucu Bakım Hizmeti verilir.

Koruyucu bakım hizmeti kullanıcıların daima güncel sürümlere sahip olmalarını, kayıtlarınının düzenli olarak konusunda uzman eğitim elemanları tarafından kontrol edilmesini, yedeklerinin düzenli olarak alınmasını vb. hizmetleri kapsamaktadır.

Telefon Destek Hizmeti

Telefon destek hizmeti yurdun her köşesinden arayan lisanslı SambaPOS ve Bilnex kullanıcılarına, yazılım ürünlerinin kullanımına yönelik tüm soruların yanıtlanması amacı ile PosNEX Bilişim Teknolojileri tarafından mesai saatleri içerisinde ücretli-ücretsiz olarak verilir.

Eğitim ve Destek Hizmeti

PosNEX Bilişim Teknolojileri ürünlerinin kullanıcı eğitimleri konusunda uzman Yetkili Eğitim Merkezleri ve İş Ortaklarımız tarafından verilir. PosNEX yazılım ürünlerinin, kullanımında karşılaşılan sorunların giderilmesi, parametre ayarlarının tanımlanması ve kendi iş süreçlerine uygun özel raporlar geliştirilmesi hizmeti de konusunda deneyimli PosNEX İş Ortakları tarafından verilir.