KASTAMONU ADİSYON SİSTEMLERİ

KASTAMONU ADİSYON SİSTEMLERİ

Spread the love

(0312) 347 06 42

KASTAMONU Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

KASTAMONU Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

KASTAMONU Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

KASTAMONU  ADİSYON SİSTEMLERİ

Azdavay SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Cide SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

KASTAMONU Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

KASTAMONU Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

KASTAMONU ADİSYON SİSTEMLERİ

ABANA ADİSYON SİSTEMLERİ

AĞLI ADİSYON SİSTEMLERİ

ARAÇ ADİSYON SİSTEMLERİ

AZDAVAY ADİSYON SİSTEMLERİ

BOZKURT ADİSYON SİSTEMLERİ

CİDE ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇATALZEYTİN ADİSYON SİSTEMLERİ

DADAY ADİSYON SİSTEMLERİ

DEVREKANİ ADİSYON SİSTEMLERİ

DOĞANYURT ADİSYON SİSTEMLERİ

HANÖNÜ ADİSYON SİSTEMLERİ

İHSANGAZİ ADİSYON SİSTEMLERİ

İNEBOLU ADİSYON SİSTEMLERİ

KASTAMONU Cafe adisyon programı, KASTAMONU Paket Servis Programı, KASTAMONU Restoran adisyon yazılımı, KASTAMONU Cafe adisyon fiyatları, KASTAMONU Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, KASTAMONU Bilnex, KASTAMONU Ödeal, KASTAMONU E-fatura, KASTAMONU El terminali, KASTAMONU Yazarkasapos, KASTAMONU Muhasebe Yazılımı, KASTAMONU Sambapos, Ödeal, KASTAMONU İngenico Yazarkasapos, KASTAMONU Ücretsiz restoran programı, KASTAMONU Market Yazılımı, KASTAMONU Barkod Yazılımı, KASTAMONU Kuruyemiş Yazılımı, KASTAMONU Profilo Yazarkasa, KASTAMONU Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek