Neden Eğitim Koçluğu

Neden Eğitim Koçluğu

Spread the love

Neden Eğitim Koçluğu?

Sınava hazırlık süreci zorlu ve uzun bir yoldur. Bu yolda yürürken öğrenci çoğu zaman yolunu kaybeder, umutsuzluğa düşer. Çalışması gereken konular biriktikçe çalışmaktan kaçmaya, çalışmayı ertelemeye başlar. Sonunda da çalışmayı bırakır. Ebeveynlerin çalışma konusunda yaptıkları uyarılar (Ders çalış!) bir işe yaramaz hatta durumu daha da kötüleştirebilir çünkü öğrenci bu süreçte anne ve babasının uyarılarını yanlış anlamaya çok meyilli olacaktır. Bu durum da çocuğunuzla ilişkilerinizin bozulmasına yol açacaktır. . Çocuğunuzun ve sizin yolunu kaybettiğiniz ,çıkmaza girdiğniz böyle zamanlarda size yardımcı olacak, yol gösterecek bir rehbere ihtiyacınız olacaktır.

Bu süreç başkalarından duyduklarınızla, gördüklerinizle, aldığınız tavsiyelerle yürütülebilecek bir süreç değildir çünkü sizin çocuğunuz da siz de başkalarından farklı bireylersiniz. Başkalarında işe yarayan bir yöntem sizde ya da çocuğunuzda işe yaramayabilir. Bu yüzden sınava hazırlık sürecinde tecrübeli, çocuğunuz için en doğru yöntemi en kısa sürede belirleyip uygulayabilen , çocuğunuzla uyumu yakalayabilen bir eğitim koçuyla çalışmanız gereksiz zaman ve motivasyon kaybına engel olacaktır.

Unutmayın! Her birey tektir ,özeldir. İhtiyaçları ,ilgileri ,istekleri, değerleri farklıdır. Bu yüzden bu süreçte çocuğunuzu ve sizi doğru anlayıp ,doğru değerlendirip ,doğru yönlendirebilecek bir eğitim koçu sınava hazırlık sürecinde en önemli ihtiyacınızdır.

https://www.posnex.com/tag/turkce-edebiyat-ozel-dersi-egitim-koclugu

turkce-edebiyat-ozel-dersi-egitim-koclugu

https-www-posnex-com-turkceedebiyat
https-www-posnex-com-turkceedebiyat

© PosNex Bilişim Teknolojileri 2004 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım & Kodlama : PosNEX | Theme: Appointment Red by Webriti

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek