KAYSERİ ADİSYON SİSTEMLERİ

KAYSERİ ADİSYON SİSTEMLERİ

Spread the love

(0312) 347 06 42

KAYSERİ Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

KAYSERİ Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

KAYSERİ Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

KAYSERİ ADİSYON SİSTEMLERİ

KAYSERİ SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

KAYSERİ SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

KAYSERİ Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

KAYSERİ Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

AKKIŞLA ADİSYON SİSTEMLERİ

BÜNYAN ADİSYON SİSTEMLERİ

DEVELİ ADİSYON SİSTEMLERİ

FELAHİYE ADİSYON SİSTEMLERİ

HACILAR ADİSYON SİSTEMLERİ

İNCESU ADİSYON SİSTEMLERİ

KOCASİNAN ADİSYON SİSTEMLERİ

MELİKGAZİ ADİSYON SİSTEMLERİ

ÖZVATAN ADİSYON SİSTEMLERİ

PINARBAŞI ADİSYON SİSTEMLERİ

SARIOĞLAN ADİSYON SİSTEMLERİ

SARIZ ADİSYON SİSTEMLERİ

TALAS ADİSYON SİSTEMLERİ

TOMARA ADİSYON SİSTEMLERİ

YAHYALI ADİSYON SİSTEMLERİ

YEŞİLHİSAR ADİSYON SİSTEMLERİ

KAYSERİ Cafe adisyon programı, KAYSERİ Paket Servis Programı, KAYSERİ Restoran adisyon yazılımı, KAYSERİ Cafe adisyon fiyatları, KAYSERİ Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, KAYSERİ Bilnex, KAYSERİ Ödeal, KAYSERİ E-fatura, KAYSERİ El terminali, KAYSERİ Yazarkasapos, KAYSERİ Muhasebe Yazılımı, KAYSERİ Sambapos, Ödeal, KAYSERİ İngenico Yazarkasapos, KAYSERİ Ücretsiz restoran programı, KAYSERİ Market Yazılımı, KAYSERİ Barkod Yazılımı, KAYSERİ Kuruyemiş Yazılımı, KAYSERİ Profilo Yazarkasa, KAYSERİ Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek