İSTANBUL ADİSYON SİSTEMLERİ

İSTANBUL ADİSYON SİSTEMLERİ

(0312) 347 06 42

İSTANBUL Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

ATAŞEHİR Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

İSTANBUL Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

İSTANBUL ADİSYON SİSTEMLERİ

Kadıköy SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Bayrampaşa SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

Beşiktaş Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

Kağıthane Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

ADALAR ADİSYON SİSTEMLERİ

ARNAVUTKÖY ADİSYON SİSTEMLERİ

ATAŞEHİR ADİSYON SİSTEMLERİ

AVCILAR ADİSYON SİSTEMLERİ

BAĞCILAR ADİSYON SİSTEMLERİ

BAHÇELİEVLER ADİSYON SİSTEMLERİ

BAKIRKÖY ADİSYON SİSTEMLERİ

BAŞAKŞEHİR ADİSYON SİSTEMLERİ

BAYRAMPAŞA ADİSYON SİSTEMLERİ

BEŞİKTAŞ ADİSYON SİSTEMLERİ

BEYKOZ ADİSYON SİSTEMLERİ

BEYLİKDÜZÜ ADİSYON SİSTEMLERİ

BEYOĞLU ADİSYON SİSTEMLERİ

BÜYÜKÇEKMECE ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇATALCA ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇEKMEKÖY ADİSYON SİSTEMLERİ

PENDİK ADİSYON SİSTEMLERİ

SULTANGAZİ ADİSYON SİSTEMLERİ

KADIKÖY ADİSYON SİSTEMLERİ

SARIYER ADİSYON SİSTEMLERİ

ŞİŞLİ ADİSYON SİSTEMLERİ

ÜSKÜDAR ADİSYON SİSTEMLERİ

KARTAL ADİSYON SİSTEMLERİ

FATİH Cafe adisyon programı, GAZİOSMANPAŞA Paket Servis Programı, KADIKÖY Restoran adisyon yazılımı, KAĞITHANE Cafe adisyon fiyatları, KARTAL Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, KÜÇÜKÇEKMECE Bilnex, MALTEPE Ödeal, PENDİK E-fatura, SANCAKTEPE El terminali, SARIYER Yazarkasapos, SİLİVRİ Muhasebe Yazılımı, SULTANBEYLİ Sambapos, Ödeal, SULTANBEYLİ İngenico Yazarkasapos, SULTANGAZİ Ücretsiz restoran programı, ŞİLE Market Yazılımı, ŞİŞLİ Barkod Yazılımı, ÇEKMEKÖY Kuruyemiş Yazılımı, BEŞİKTAŞ Profilo Yazarkasa, BAHÇELİEVLER Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator