GİRESUN ADİSYON SİSTEMLERİ

GİRESUN ADİSYON SİSTEMLERİ

(0312) 347 06 42

GİRESUN Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

GİRESUN Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

GİRESUN Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

GİRESUN ADİSYON SİSTEMLERİ

Giresun SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Alucra SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

GİRESUN Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

GİRESUN Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

GİRESUN ADİSYON SİSTEMLERİ

ALUCRA ADİSYON SİSTEMLERİ

BULANCAK ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇAMOLUK ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇANAKÇI ADİSYON SİSTEMLERİ

DERELİ ADİSYON SİSTEMLERİ

DOĞANKENT ADİSYON SİSTEMLERİ

ESPİYE ADİSYON SİSTEMLERİ

EYNESİL ADİSYON SİSTEMLERİ

GÖRELE ADİSYON SİSTEMLERİ

GÜCE ADİSYON SİSTEMLERİ

KEŞAP ADİSYON SİSTEMLERİ

PİRAZİZ ADİSYON SİSTEMLERİ

ŞEBİNKARAHİSAR ADİSYON SİSTEMLERİ

TİREBOLU ADİSYON SİSTEMLERİ

GİRESUN Cafe adisyon programı, ALUCRA Paket Servis Programı, BULANCAK Restoran adisyon yazılımı, ÇAMOLUK Cafe adisyon fiyatları, ÇANAKÇI Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, DERELİ Bilnex, DOĞANKENT Ödeal, ESPİYE E-fatura, EYNESİL El terminali, GÖRELE Yazarkasapos, GÜCE Muhasebe Yazılımı, KEŞAP Sambapos, Ödeal, PİRAZİZ İngenico Yazarkasapos, ŞEBİNKARAHİSAR Ücretsiz restoran programı, TİREBOLU Market Yazılımı, YAĞLIDERE Barkod Yazılımı, GİRESUN Kuruyemiş Yazılımı, GİRESUN Profilo Yazarkasa, GİRESUN Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator