Antalya Adisyon Sistemleri

ANASAYFA Forumlar Antalya Adisyon Sistemleri

 • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #728
  adminPOSNEX
  Anahtar yönetici

  ANTALYA Fast-Food Otomasyon Programı ANTALYA Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. ANTALYA Paket Servis Programı Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

  Yemeksepeti ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm yemeksepeti siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. ANTALYA Dokunmatik POS Sistemleri Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar.

  ANTALYA SambaPOS SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır.

  ANTALYA SambaPOS  Yemek Sepeti Entegrasyonu Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.