ESKİŞEHİR ADİSYON SİSTEMLERİ

ESKİŞEHİR ADİSYON SİSTEMLERİ

Spread the love

(0312) 347 06 42

ESKİŞEHİR Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

ESKİŞEHİR Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

ESKİŞEHİR Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

ESKİŞEHİR ADİSYON SİSTEMLERİ

Beylikova SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Çifteler SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

ESKİŞEHİR Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

ESKİŞEHİR Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

ALPU ADİSYON SİSTEMLERİ

BEYLİKOVA ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇİFTELER ADİSYON SİSTEMLERİ

GÜNYÜZÜ ADİSYON SİSTEMLERİ

HAN ADİSYON SİSTEMLERİ

İNÖNÜ ADİSYON SİSTEMLERİ

MAHMUDİYE ADİSYON SİSTEMLERİ

MİHALGAZİ ADİSYON SİSTEMLERİ

MİHALIÇÇIK ADİSYON SİSTEMLERİ

ODUNPAZARI ADİSYON SİSTEMLERİ

SARICAKAYA ADİSYON SİSTEMLERİ

SEYİTGAZİ ADİSYON SİSTEMLERİ

SİVRİHİSAR ADİSYON SİSTEMLERİ

TEPEBAŞI ADİSYON SİSTEMLERİ

ESKİŞEHİR Cafe adisyon programı, SARICAKAYA Paket Servis Programı, HAN Restoran adisyon yazılımı, ODUNPAZARI Cafe adisyon fiyatları, MİHALIÇÇIK Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, İNÖNÜ Bilnex, MAHMUDİYE Ödeal, E-fatura, BEYLİKOVA El terminali, ÇİFTELER Yazarkasapos, ALPU Muhasebe Yazılımı, GÜNYÜZÜ Sambapos, Ödeal, SİVRİHİSAR İngenico Yazarkasapos, TEPEBAŞI Ücretsiz restoran programı, MİHALGAZİ Market Yazılımı, SEYİTGAZİ Barkod Yazılımı, Kuruyemiş Yazılımı, Profilo Yazarkasa, Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek