DİYARBAKIR ADİSYON SİSTEMLERİ

DİYARBAKIR ADİSYON SİSTEMLERİ

Spread the love

(0312) 347 06 42

DİYARBAKIR Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

DİYARBAKIR Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

DİYARBAKIR Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

DİYARBAKIR ADİSYON SİSTEMLERİ

DİYARBAKIR SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

DİYARBAKIR SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

DİYARBAKIR Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

DİYARBAKIR Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

DİYARBAKIR ADİSYON SİSTEMLERİ

BAĞLAR ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇERMİK ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇINAR ADİSYON SİSTEMLERİ

EĞİL ADİSYON SİSTEMLERİ

HANİ ADİSYON SİSTEMLERİ

KULP ADİSYON SİSTEMLERİ

LİCE ADİSYON SİSTEMLERİ

SUR ADİSYON SİSTEMLERİ

YENİŞEHİR ADİSYON SİSTEMLERİ

DİYARBAKIR Cafe adisyon programı, DİYARBAKIR Paket Servis Programı, DİYARBAKIR Restoran adisyon yazılımı, DİYARBAKIR Cafe adisyon fiyatları, DİYARBAKIR Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, DİYARBAKIR Bilnex, DİYARBAKIR Ödeal, DİYARBAKIR E-fatura, DİYARBAKIR El terminali, DİYARBAKIR Yazarkasapos, DİYARBAKIR Muhasebe Yazılımı, DİYARBAKIR Sambapos, Ödeal, DİYARBAKIR İngenico Yazarkasapos, DİYARBAKIR Ücretsiz restoran programı, DİYARBAKIR Market Yazılımı, DİYARBAKIR Barkod Yazılımı, DİYARBAKIR Kuruyemiş Yazılımı, DİYARBAKIR Profilo Yazarkasa, DİYARBAKIR Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek