ÇORUM ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇORUM ADİSYON SİSTEMLERİ

(0312) 347 06 42

ÇORUM Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

ÇORUM Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

ÇORUM Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

ÇORUM ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇORUM SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

ÇORUM SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

ÇORUM Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

ÇORUM Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

ÇORUM ADİSYON SİSTEMLERİ

ALACA ADİSYON SİSTEMLERİ

BAYAT ADİSYON SİSTEMLERİ

İSKİLİP ADİSYON SİSTEMLERİ

KARGI ADİSYON SİSTEMLERİ

LAÇİN ADİSYON SİSTEMLERİ

ORTAKÖY ADİSYON SİSTEMLERİ

OSMANCIK ADİSYON SİSTEMLERİ

SUNGURLU ADİSYON SİSTEMLERİ

ÇORUM Cafe adisyon programı, ÇORUM Paket Servis Programı, ÇORUM Restoran adisyon yazılımı, ÇORUM Cafe adisyon fiyatları, ÇORUM Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, ÇORUM Bilnex, ÇORUM Ödeal, ÇORUM E-fatura, ÇORUM El terminali, ÇORUM Yazarkasapos, ÇORUM Muhasebe Yazılımı, ÇORUM Sambapos, Ödeal, ÇORUM İngenico Yazarkasapos, ÇORUM Ücretsiz restoran programı, ÇORUM Market Yazılımı, ÇORUM Barkod Yazılımı, ÇORUM Kuruyemiş Yazılımı, ÇORUM Profilo Yazarkasa, ÇORUM Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator