ANTALYA ADİSYON SİSTEMLERİ

ANTALYA ADİSYON SİSTEMLERİ

Spread the love

(0312) 347 06 42

AKSEKİ Fast-Food Otomasyon Programı VAN Self-Servis Restaurant ve Pastane Programı

Kafeterya, Kantin, Self-Servis Restaurant ve Pastane gibi işletmeler için hızlı satış yapılması gereken yerlerde Ürün  Barkod ve Terazi Barkodları, fişleri ile okuyabilen en ideal çözümdür. Devamını Okuyunuz.

ALANYA Paket Servis Programı

Müşteri / üye takip sistemi ile entegre çalışan bu uygulama, telefon veya üye numarası kullanımını temel almaktadır. Doğru, hızlı ve eksiksiz alınan siparişler mutfağa iletilerek kısa sürede gönderilmesini sağlamaktadır. Servise giden personelin ne kadar sürede döndüğünü takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek ile tam entegre çalışır. İşletmenize gelen tüm Yemeksepeti, Getiryemek ve Trendyol yemek siparişleri onaylamanız ile birlikte işlem görmeye başlar. Devamını okuyunuz.

DÖŞEMEALTI Dokunmatik POS Sistemleri

Restaurant Cafe POS otomasyon sistemleri yazılımının en önemli özelliği olan dokunarak sipariş alınması için gereken bir donanımdır. Cafe Adisyon POS sistemleri müşterilerine dokunmatik ekran teknolojisi yüksek ürünler sunarak, insan tenine hassas ve kalibrasyonu kolay POS önererek, kullanım kolaylığı, satışta hız ve verimlik sağlar. Devamını okuyunuz.

KAŞ ADİSYON SİSTEMLERİ

KAŞ SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır. Devamını okuyunuz.

SambaPos hakkında detaylı bilgiye SambaPos sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

KEPEZ SambaPOS & Yemek Sepeti Entegrasyonu

Yemek Sepeti siparişleriniz için hazır mısınız? Gözünüz siparişlerde olsun .

Yemek Sepeti üzerinden gelen siparişlerinizin adisyon programına girişlerini otomatik olarak yaparak siparişlerinizin geniş çevrelere ulaşılmasına olanak sağlar. Devamını okuyunuz.

KONYAALTI Bilnex Lite – Kobi Ticari Yönetim Sistemi 

Kobiler için geliştirilmiş bir ticari program paketidir. Bilnex Dynamic ticari program paketimiz ile özellikleri temelde aynı olmakla birlikte en büyük farkı çok kullanıcı ilavesinin yapılamamasıdır. Çok kullanıcılı ticari program kullanmak isteyen kullanıcılarımızın, Bilnex Lite ticari program Paketinin bir üst versiyonu olan Bilnex Dynamic ticari program paketine geçmeleri gerekmektedir. Devamını Okuyunuz.

MURATPAŞA Ödeal YazarkasaPos Cihazları

Bankalar ile tek tek uğraşmaya son! Bankası içinde ödeal poslar Posnex’te.

İşlem yaptıktan sonraki 1. iş gününde hesabınıza geri ödemeniz yapılır. Üyelik esnasında bize vermiş olduğunuz hesaba, müşterinizden tahsil etmiş olduğunuz ödemeler ödenir. Devamını okuyunuz.

REFERANSLARIMIZ:

İLETİŞİM: (0312) 347 0642

MURATPAŞA ADİSYON SİSTEMLERİ

MANAVGAT ADİSYON SİSTEMLERİ

KUMLUCA ADİSYON SİSTEMLERİ

KONYAALTI ADİSYON SİSTEMLERİ

KEPEZ ADİSYON SİSTEMLERİ

KEMER ADİSYON SİSTEMLERİ

KAŞ ADİSYON SİSTEMLERİ

FİNİKE ADİSYON SİSTEMLERİ

ELMALI ADİSYON SİSTEMLERİ

DÖŞEMEALTI ADİSYON SİSTEMLERİ

ALANYA ADİSYON SİSTEMLERİ

AKSEKİ ADİSYON SİSTEMLERİ

AKSU ADİSYON SİSTEMLERİ

SERİK ADİSYON SİSTEMLERİ

ALANYA Cafe adisyon programı, ALANYA Paket Servis Programı, ALANYA Restoran adisyon yazılımı, ALANYA Cafe adisyon fiyatları, ALANYA Yemek Sepeti Entegrasyonu, POSNEX Restoran otomasyon sistemleri, ALANYA Bilnex, ALANYA Ödeal, ALANYA E-fatura, ALANYA El terminali, ALANYA Yazarkasapos, ALANYA Muhasebe Yazılımı, ALANYA Sambapos, Ödeal, ALANYA İngenico Yazarkasapos, ALANYA Ücretsiz restoran programı, ALANYA Market Yazılımı, ALANYA Barkod Yazılımı, ALANYA Kuruyemiş Yazılımı, ALANYA Profilo Yazarkasa, ALANYA Paygo Yazarkasa

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek