ANKARA SAMBAPOS KURULUM DESTEK HİZMET YETKİLİ SERVİS

ANKARA SAMBAPOS KURULUM DESTEK HİZMET YETKİLİ SERVİS

Spread the love

(0312) 347 06 42

Ankara Sambapos Kurulum işletmeniz için en uygun donanım ve yazılım uyarlamasını sizlere yaparak network  yapısı düzenleme donanım hazırlık ve tedariklerini yaparak siz müşterilere  anahtar teslim  hizmet vermekteyiz.

İşletmelere Yerinde kurulum yapılarak  detaylı hizmet anlayışı ile devam etmekteyiz.

Uzaktan Bağlantılarla anında 7/24 destek vererek o an İhtiyacınız olan tüm gerekli destek ve İhtiyacınız karşılanmaktadır. Donanımsal yada network (kablo) arızalarında ise yerinde destek verilerek  işletmenin satış akışını engellemeden anında çözümler bulmaktayız.

Geliştirilmiş Raporlama   işletmenin rapor ve analizleri tek bir tıkla cepten izleme imkanı sunmakta ve işletmede herhangi bir sabit  ip alma zorunluğu olmadan takip yapabilirsiniz.

Donanımsal arızalarda ise yedek cihaz ile  satış akışı durmadan devam etmektedir.

Geliştirilmiş Rol Sistemi ile işletmede  Garson , Kasiyer , Şef , Yönetici  veya farklı bir rol istiyorsanız isteğinize göre görev ve yetkilendirme yapmaktayız.

Self Servis ( Hızlı Satış ) , Restoran (Alakart) , Paket Servis , Kendi Sipariş Ver Ödeme Yap gibi bir çok uyarlama  yapmaktayız. Bir Yapıda sabit kalmadan istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yeniliklere açık bir yapıda güncelleme açıktır.

NEDEN SAMBAPOS ?

ANKARA Sambapos Restoran Otomasyon Yazılımı Restoran ve Cafe İşletmeleri için ihtiyaçları olan tüm özellikleri içerisinde barındıran ve kolay kullanım yönetim paneli  ile iş geliştirmenize ve İşletmenizin Takibini Yapabilmeniz açısından Kasanda, Garsona ve Mutfağa , paket servise kadar tüm sistenizi kontrol etmenize yardımcı olur. Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen Restoran Otomasyon Yazılımı Sambapos Ankara Yetkili Firması Posnex Bilişim Teknolojileri ile Sizde Profesyonel Çözümler ve Uygulamalarımız ile İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz.

 • Kolay Kullanım Yönetim Paneli
 • Detaylı  Raporlama (Günlük Saatlik Aylık )
 • Yemek Sepeti Entegrasyonu
 • Yazar Kasa Pos Entegrasyonu
 • Paket Servis Kurye Takibi
 • Tablet Modülü ile Sipariş Sistemi
 • Patron Uygulaması ile Uzaktan Takip
 • Stok Takibi ve Reçete Uygulaması
 • Yüzlerce Sektörel İhtiyaçları Karşılar
 • Restoran ve Hızlı Satış Modülü

ANKARA SAMBAPOS GO TABLET

İşletmeniz için kapsamlı bir menü olan Go Tablet ile mükemmel arayüzün avantajlarını keşfedin.

 • Son sürüm SambaPOS V5 ile Entegre Edilir.
 • Menü ve Ürün Entegrasyonu Yapılabilir.
 • Android ve iOS Sürümlerinde Kullanılabilir.
 • Çoklu Dil Desteği Sağlanır.
 • Web’den Yönetilebilir.

ANKARA QR MENÜ

Teknoloji hızlı bir şekilde ilerlerken; QR MENU, geleneksel menüleri ve kâğıda yazarak sipariş alma sistemini kaldırarak müşterilerinize daha iyi hizmet vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Samba QR Menu, restoranınızı ziyaret eden müşterilerinizin dijital menüyü kullanarak kolayca sipariş verebilmesini sağlar. Ayrıca dilediğiniz zaman menüyü ve fiyatlandırmayı sorunsuz bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

ANKARA SAMBAPOS NEPTUNE

İşletme sahipleri stok takibi yapmak, satışları kaydetmek ve kar oranlarını analiz etmek için uygun POS sistemi arayışına girer. 

İşletmeciler etkili bir yazılım sisteminin yardımıyla personel takibi yapabilir, online siparişleri kabul edebilir ve kârlarını artırabilirler.

ANKARA SAMBAPOS E-FATURA

Kağıt Olmadan Faturalarınızı İşleyin!

Eski fatura sisteminden e-faturaya geçiş, çevre dostu iş uygulamalarına ve dijitalleşmeye doğru büyük bir adım atmanın kolay bir yoludur. Ayrıca, e-faturalar ekonomik olmasının yanında ağırlıklı olarak müşterilerin ve işletmelerin kağıt kullanmadan ödeme yapmasına yardımcı olur.

Satın alınan ve işlenen her bir ödemeyi kolaylıkla kaydedebilir ve mevzuata uygun olmasını sağlayabilirsiniz.

Sabit Yazar Kasa Pos ve Mobil Yazar Kasa Pos Modellerimizi Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

Referanslarımızı Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

ÖRNEK MASA SİPARİŞ EKRAN TASARIMLARI

Yazar hakkında

adminPOSNEX administrator

İŞLETME ViZYONU : Vizyon : Gıda Sektöründe Lider, Öncü ve MARKA Olan KURUMSAL SATIŞ yapan işletmelerin Şubelerini kontrol Altın’da tutmak Ulusal ve Uluslarası tanınan ve bilinen Lider GÜVEN veren Anonim şirketi olmakdır. İŞLETME MiSYONU. : POSNEX BİLİŞİM olarak Gıda Sektöründe yiyecek içecek